קורס פוטושופ – איפה עושים?

קורס פוטושופ – איפה עושים?

כיום, העולם מציע לנו אינספור אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות בתחום המחשוב על שלוחותיו השונות ואין זה פלא כי בוגרי קורסים שונים במחשוב יכולים להשתלב במגוון רחב של תפקידים שונים, בין אם בחברות הפרסום והתקשורת הגדולות ביותר בארץ ובעולם כולו ובין אם בענף הדפוס, בין אם בעיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב מוצרים אינטראקטיביים שונים. תחומי המחשוב הינם בין הענפים המבוקשים ביותר אשר אינם מושפעים מהתנודות הרבות בשוק, מה שמסביר את אחוזי ההרשמה הגבוהים לקורסים בתחום.

מה היא גרפיקה ממוחשבת?

קורס גרפיקה ממוחשבת הינו בין הקורסים המבוקשים ביותר ברשימת חוגי המחשב לקהל הרחב, ולא בכדי. גרפיקה ממוחשבת הינו תחום המשלב בין עולם המחשוב לבין תחומי האסתטיקה המשמעותיים כל כך לעין האדם. במהלך קורס גרפיקה ממוחשבת נרכשים כלים מהותיים להתפתחות עסקית וכלכלית בתחומים שונים ובמגוון עצום של תפקידים מאתגרים ומרתקים. יתרונם העיקרי של לימודי גרפיקה ממוחשבת הינו בהיותם מעשיים ומכשירים לקראת תפקידים נחשקים.

מה היא תוכנת פוטושופ?

פוטושופ היא התוכנה הגדולה והמצליחה ביותר בעולם, המשמשת מיליוני חברות שונות לעיצוב, עריכה והכנסת אפקטים לתמונות בנושאים שונים. "תמונה שווה יותר מאלף מילים" – נכתב, ולא בכדי. תמונות המצולמות עבור מגזינים ואתרי אינטרנט שונים משמשות להעברת מסר מסוים ולכן עליהן להיות ערוכות ברמה הגבוהה ביותר. פוטושופ חוללה מהפכה בעולם בתחום הזה, תודות לקלות התפעול ומגוון האפקטים שהיא מאפשרת לבצע בכל תמונה, בין שזו תמונות נוף או תמונה אנושית.

התוכנה מאפשרת לבצע מגוון רב של אפקטים לעיצוב גרפי וכן עיצוב באתרי אינטרנט שונים, וניתן באמצעותה לעבד תמונות ולבנות תמונות תוך שילוב של אימג'ים מיובאים, יצירת אלמנטים שונים וכן עיבוד ועימוד טיפוגרפי. במהלך הקורס רוכשים הלומדים מיומנויות כגון עקרונות העבודה עם הפוטושופ, שימוש בפונטים ובטקסטים, עבודה עם פילטרים שונים להשגת המטרה הרצויה, עריכה וביצוע שינויים בתמונות וכן שיפוץ של תמונות סרוקות ותמונות דיגיטליות למטרות שונות. כמו כן לומדים הסטודנטים שימוש בצורות ומסכות שכבה, עבודה עם אפקטים, עבודה עם קבצים מסוגים שונים, ייבוא קבצים מתוכנות אחרות ועוד.

כמה זמן נמשך קורס פוטושופ?

לימודי גרפיקה ממוחשבת על התחומים השונים נמשכים כשנה עד שנתיים, במסגרת של לימודי ערב או בוקר. הלימודים מעניקים אפשרות להתלמד ולהתנסות ב"מעבדה פתוחה" הכוללת ליווי של מתרגלים מקצועיים מהתחום. לימודי פוטושופ כוללים תרגולים מעשיים בכיתה וכן שיעורי בית, וכמו כן נלמדים מושגי היסוד של התוכנה, המאפשרים שליטה מלאה בה.

מה מעניקים לימודי פוטושופ?

לימודי פוטושופ מעניקים התמחות בתחומי העיצוב הגרפי לענפי הדפוס השונים וכן בתחום עיצוב גרפי המיועד לאתרי אינטרנט ולמוצרים אינטראקטיביים. בתום הקורס יכולים הבוגרים להשתלב בחברות הגדולות ביותר בארץ ובעולם בענפי עיצוב גרפי לעולם הדפוס, עיצוב לענפי הפרסום וכן עיצוב למדיה עדכנית. מאחר והתוכנה מוכרת בעולם כולו ויש תמיד אתרי אינטרנט חדשים היוצאים לאור – בוגרי קורס פוטושופ יכולים להשתלב בתפקידים המבוקשים ביותר בארץ ובעולם כולו.

 

דילוג לתוכן