הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר

ניתוח עיניים בלייזר הוא הליך המתקן את הראייה על ידי הסרת הצורך בהרכבת משקפי ראייה או עדשות מגע. בתוך כך, ניתוח עיניים בלייזר יכול לשמש גם לטיפול בקוצר ראייה, רוחק ראייה ואסטיגמציה.

מה זה הסרת משקפיים בלייזר ולמה ההליך כה מומלץ? ובכן, היתרונות של הסרת משקפיים בלייזר כוללים: 1) תיקון ראייה. 2) הגנה על העיניים. 3) פחות סיכון לזיהום. 4) צורך מופחת במשקפיים או עדשות מגע. 5) שיפור הראייה לטווח הארוך, לעיתים תיקון מלא שלה. מטבע הדברים, הסרת משקפיים בלייזר היא הליך שניתן להשתמש בו כדי לתקן פגמי ראייה. ההליך נעשה באמצעות לייזר, מה שאומר שהמטופלים חווים מינימום של כאבים או אי נוחות. ההליך מומלץ לאנשים המרכיבים משקפיים במשך זמן רב ומחפשים אלטרנטיבה להרכבת עדשות מגע.

מה כולל ההליך של הסרת משקפיים בלייזר?

הסרת משקפיים בלייזר היא הליך שמסיר את שכבות פני השטח של הקרנית של המטופל. מדובר בהליך שהפך לפופולרי בשנים האחרונות, מכיוון שניתן לבצעו בצורה מהירה ואינו מצריך תפרים או החלמה והתאוששות מורכבת.

בסופו של דבר, אפשר להגיד שהסרת משקפיים בלייזר היא הליך שמסיר את הצורך במשקפיים או עדשות מגע. ההליך כולל שימוש בלייזר חדשני ומתקדם, המעצב מחדש את הקרנית ומתקן את הראייה במיידי ובטווח הארוך יותר. ההליך מומלץ מאוד מכיוון שאינו מצריך כל ניתוח, אינו גורם לכאבים, וניתן לבצעו במס' פגישות בודדות.

כמה עולה הסרת משקפיים בלייזר?

הסרת משקפיים בשיטה של לייזר לאסיק עשויה לעלות לכם החל מ 8,000 ₪ ועד 12,500 ₪, בממוצע. עם זאת, מחיר הסרת משקפיים בשיטת צייס פרימיום ינוע בין 9,000 ₪ ל-13,000 ₪. זאת, בעוד שהסרת משקפיים בארבעה ממדים תעלה למטופל בין 9,000 ₪ ל-14,000 ₪. והסרת משקפיים בשיטת לייזר לאסק, מחירה ינוע בין 6,000 ₪ ועד 12,000 ₪.

בעוד שכל מטופל מצריך שיטת טיפול שונה, יהיה חשוב להגיע ישירות לרופא העיניים שלכם ולקבל ממנו את חוות דעתו והמלצותיו. כך המטופלים מקבלים את הטיפול הנכון להם ביותר, ואינם צריכים להסתמך על מידע מהרשת.

האם הסרת משקפיים בלייזר כואבת?

התשובה הקצרה לשאלה זו היא, לא. הסרת משקפיים בלייזר אינה כואבת. זהו הליך מהיר וקל מאוד שניתן לעשות ביעילות. קרן הלייזר מוחלת על פני העין של המטופל ואור הלייזר עובר דרך עדשת העין שלו ומפרק את החומר הלא רצוי שמצריך תיקון. בתוך כך, המטופלים אמורים לחזור לפעילות מלאה במהרה.

דילוג לתוכן