עיצוב אלבומים דיגיטאליים

עיצוב אלבומים דיגיטאליים

העולם של ימינו עבר תמורות מרחיקות לכת בעשורים האחרונים. ביטוי לכך ניתן למצוא בצורה מובהקת בכל התחום של הצילום. בעבר אנשים היו עומדים בפני מצלמה שהייתה מורכבת על ידי פילם ולאחר מכן היות מפתחים את התמונות במעבדה מיוחדת. כיום, המצב שונה לחלוטין וכבר בקושי משתמשים במצלמות פילם אלא במצלמות דיגיטאליות. יש לכך כמובן יתרונות רבים, וכולנו מרוצים מכך שאנו יכולים לצלם כמה תמונות שאנו חפצים, למחוק, לערוך את התמונות ולהפיק מהן אלבומים ולהעלות אותם למידיות החברתיות השונות.

עיצוב אלבומים דיגיטאליים הוא תחום שהתפתח בעקבות אותו שינוי שכרגע דיברנו עליו. אנחנו מצלמים תמונות רבות מטיולים, אירועים משפחתיים ימי הולדת, חתונות וכד' ואז רוצים לעשות עם תמונות אלו משהו יצירתי. כמובן, יש את האופציה של השארת התמונות על תיקייה במחשב. אולם, אופציה זו לא יצירתית כלל ובנינו מעטות הפעמים בהם אתם תקדישו זמן מחייכם ותסתכלו על התמונות בצורה זו. לכן, רצוי כי תהפכו את התמונות שברשותכם לאלבום דיגיטאלי מעוצב, שיהווה מזכרת בלתי נשכחת מאותו טיול, אותה חתונה או אותו יום הולדת 60 מרגש לסבא.

להלן שאלות נפוצות אודות עיצוב אלבומים דיגיטאליים.

כיצד מתבצע העיצוב?

בעיקרון ישנן שתי אופציות עיקריות. האופציה הראשונה היא שאתם שולחים את התמונות המבוקשות לחברה המתמחה בעיצוב אלבומים דיגיטאליים והם מעצבים את האלבום לפי ראות עיניהם. אופציה נוספת, והיא המומלצת ביותר היא לעצב את האלבום בעצמכם. זו פעולה כיפית למדי ומאפשרת לכם לבטא את עצמכם, לרשום דברים אודות התמונות ולהפוך את האלבום לאישי ומיוחד. ישנן תוכנות פשוטות להפעלה המאפשרות לכם להכין אלבום מעוצב, אישי ויפיפה אותו תשלחו לחברה אשר תדפיס לכם אותו.

איפה מוצאים את החברות הללו?

אם אתם רוצים לעצב לעצמכם אלבום תמונות דיגיטאלי ואתם לא יודעים איפה מוצאים את התוכנה, כל שעליכם לעשות הוא לכתוב במנוע החיפוש של גוגל את הערך "עיצוב אלבום תמונות דיגיטאלי". מיד יופיעו בפניכם שלל אופציות של חברות המספקות תוכנות מסוג זה ובאתרים תוכלו ללמוד את כל הנחות אודות התוכנה ואיך מעצבים לעצמכם את האלבום הדיגיטאלי המושלם.

מהן אפשרויות העיצוב?

מדובר בעולם אינסופי של אפשרויות שבו אתם יכולים לשלוט בגופן, במיקום הטקסט, מיקום התמונה, הרקעים, הגרפיקה של התמונות, הכותרות, ועוד. מעט יצירתיות והאלבום כבר מוכן.

דילוג לתוכן