חברות מיזוג בארץ ובעולם

חברות מיזוג בארץ ובעולם

החברות הגדולות המספקות מזגנים בארץ ובעולם מתמחות בסוגים השונים של מזגנים ומשתדלות, שנה אחר שנה, לייצר מזגנים ייחודיים באופן פעולתם, כך שחברות אחרות לא יתחרו עימן על דגמים ספציפיים כאלה ואחרים. אולם כיצד נוכל להשוות בין סוגי המזגנים השונים, כאשר כל חברה מייצרת מזגן ייחודי? אספנו עבורכם מקבץ חברות מובילות מהארץ ומהעולם המייצרות מזגנים ומשווקות אותם לקהל הרחב.

תדיראן

תדיראן מייצרת מזגנים המיועדים למפעלים וחברות גדולות, תאגידים ומבנים המצריכים מזגנים תעשייתיים מפוצלים וחזקים. כמן כן, מציעה תדיראן מזגנים איכותיים לבית הפרטי בעלי מנועים קטנים יותר. המקררים של תדיראן מתאפיינים בחסכנות ופועלים בשקט, ניחנים ביכולת כיבוי עצמי על פי מערכת ייחודית של כיבוי והפעלה למניעת חילול שבת. תדיראן משווקת מזגנים רצפתיים ועיליים, מערכות מיני חכמות ומרכזיות מתקדמות.

אלקטרה

אלקטרה מייצרת מזגנים הידועים בחסכוניות שלהם בצריכת החשמל ובמערכות המתקדמות ביותר המותקנות בתוכם. המגוון הרחב של המזגנים שמייצרת חברת אלקטרה נחשבים איכותיים ויעילים, בשל היותם שקטים במיוחד במקביל ליכולת החסכון הניכר בפעולתם. כמו כן, אלקטרה עושה כמיטב מאמציה להישאר מעודכנת ויצאה לאחרונה בקולקציה חדשה של מזגנים מעוצבים ומרהיבי עין.

טורנדו

טורנדו היא אחת החברות החדשות יותר בתחום המזגנים, שניכר כי הצליחה לחדור את שוק המזגנים ולהיות אחת מהחברות המצליחות ביותר בתחום. יתרונה הבולט של חברת טורנדו הוא בהעניקה שלוש שנות אחריות – זאת בניגוד לחברות מיזוג אחרות  הפעילות  כיום בארץ ומעניקות אחריות לשנה אחת בלבד על כל מזגן שנמכר. עוד בתחילת שנות פעילותה, היוותה טורנדו יתרון משמעותי במחירים הנמוכים בהם נמכרו המזגנים, כמו גם בפעולה השקטה שלהם, שהייתה תכונה נדירה דאז.

מיצובישי

חברה בינלאומית לייצור מזגנים, בעלת שם עולמי ובאיכויות גבוהות מאוד. עד כה, פעלה מיצובישי ברחבי כל העולם ואולם רק לאחרונה החלה את פעילותה גם בישראל. מיצובישי מעניקה ללקוחותיה שלוש שנות אחריות על המזגנים הנמכרים בחברה

בארה"ב, פעילות כבר לא מעט חברות המשווקות מזגנים סולאריים הפועלים על בסיס אנרגיית השמש בלבד ומיועדים לכל סוגי מזג האוויר. מזגנים סולאריים הפועלים על אנרגיית השמש מנצלים את האנרגיה בדרך כלל באופן פסיבי, באמצעות קליטת אנרגיית השמש במהלך היום ושימוש בה בשעות הלילה או בהמרה פוטו – המנצלת את אנרגיית השמש לייצור חשמל.

דילוג לתוכן