מבצעים

הגעה בתיאום טלפוני מראש בלבד

אטרקציה תיירותית

אטרקציה תיירותית במושב תלמי אלעזר: חי, צומח ודומם - הכול במקום אחד.

אטרקציה למשפחות

משפחות עם ילדים מוזמנים לביקור בחי צומח דומם... הנאה לכל המשפחה

חשוב לדעת! נכון לעכשיו, הגעה בתיאום טלפוני מראש בלבד! תודה. 

מה הקשר בין הצומח, מחלת הסרטן ופאנג שוואי

הפאנג שוואי הינה שיטה מדעית עתיקה שהומצאה 2500 שנה לפני הספירה. זהו מאגר ידע עצום ומורכב, לאזן את אנרגיות המקום, וזאת בכדי להבטיח את אושרם ובריאותם של מלכים וקיסרי סין הקדומים.
 

 

השפעות מזיקות ורעילות בעולם המודרני

למעשה כל המכשירים החשמליים שבביתנו כמו: המחשב, הטלוויזיה, המיקרו-גל, מכונת הכביסה, מקרר וטלפון סלולארי - כולם פולטים קרינה אלקטרו מגנטית אולטרה סגוליים וקרני X אשר השפעתם מגיעה למרחק של כ- 400 מטרים.
אנו חשופים לקרינות אלו במשך כל חיינו ובכל מקום, בבית, בעבודה וברחוב.
feng.jpg

כידוע - אחת התופעות המסוכנות של הקרינה הנפלטות מהם היא הגורם למחלת הסרטן. רק במדינת ישראל ישנם כיום מאתיים אלף חולי סרטן ומצטרפים אליהם עוד 26,000 חולים נוספים בכל שנה. זה אומר שבכל יום מעל 71 איש מקבלים את בשורת האיוב ומצטרפים למעגל המחלה.

 

צמחים ופאנג שוואי

הפאנג שוואי מורה על הצבת צמחים ופרחים בתוך הבית ומחוץ לו. במשך אלפי שנים הסינים החזיקו אותם בבתיהם והאמינו שצמחים אלה הינם בעלי שמונה מעלות של האלים הדאווסטים. הראשונות מבין תכונות אלה הינה בריאות, אריכות ימים ומזל ועוד מעלות נוספות אשר היריעה כאן קצרה מלהכילם.
 
על מנת להקטין משמעותית את החשיפה לשדות קרינה אלקטרומגנטיות, אשר גורמת למחלת הסרטן בעיקר, יש להציב צמחי הפאנג שוואי בעיקר על יד מחשבים ומכשירי הטלוויזיה.
צמחי הפאנג שוואי מתקיימים במקומות אפלים, ללא אור ויש ביניהם צמחים החיים באפלה ממש.
 

יונים שליליים הם היונים הטובים!

האוויר שאנו נושמים חודר למחזור הדם שלנו דרך מערכת הנשימה, למעשה כל סמ"ק אוויר מכיל סוגי גזים שונים כגון: חמצן, פחמן, חנקן ועוד. באזורים כפריים ירוקים ונקיים מתעשייה מגיעה הצפיפות של היונים השליליים שבאוויר עד ל-4000 יחידות סמ"ק ואילו בסביבה עירונית ומתועשת מגיעה צפיפותם ל- 50 יחידות לסמ"ק. (היונים השליליים הם למעשה הויטמינים באוויר שאנו נושמים). אחד הגורמים המרכזיים האחראים להיווצרותם הוא ריבוי צמחייה ואוויר נקי מזיהום.
ניתן להתגבר על זיהום האוויר בבית על ידי גידול צמחי פאנג שוואי! בצורה זו להגביר את כמות היונים השליליים בבית ובכך לשפר את איכות החיים והבריאות.
 
עוד מעלה נוספת בסוגי צמח הפאנג שוואי הינה כמות החמצן המשתחרר מצמחים אלו לאוויר- כמות הגדולה במספר מונים מכל צמח אחר באותו הגודל.
בניגוד מוחלט לכל הצמחים המוכרים בטבע ובמדע המודרני - צמח זה פולט חמצן לאוויר רק בשעות הלילה, שעות השינה שלנו, כאשר המערכת החיסונית שלנו מוחלשת.
אנו מחזיקים בעותקים של מחקרים אקדמים אשר בוצעו על ידי נאס"א סוכנות החלל האמריקאי בנושא צמח זה. 
 

פאנג שוואי גרדן

כדי לראות ולהכיר את צמחי הפאנג שוואי הנדירים ניתן לפנות אל דני בן אברהם "חי צומח דומם" המומחה בתורה זו ומגדל צמחי פאנג שוואי.

דני מזמין את הציבור לשמוע הרצאה מרתקת בנושא בכל יום שבת בשעה 12:00
 
 

לקבלת פרטים נוספים

שם:
טלפון:
דוא"ל:
בניית אתריםבניית אתרים